Jdi na obsah Jdi na menu
 


Diskuse

8. 5. 2007

Protože se v komentářích k jednotlivých témat stále nic neobjevuje, jsou buď natolik vyčerpávající :o)), že není nač se ptát, nebo na mé stránky nahlíží tak velký počet adresu hledajících strojů.

Myslím, že ani jedno není správně. Proto jsem spustil tuto rubriku. Z oboru toho neznám moc, ale co vím, o to se rád podělím.

Takže - klidně se ptejte !!!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Р-Ноутбук центр

(Melanialjut, 10. 4. 2023 8:56)

Привет дамы и господа! https://r-notebook.ru/
Сервисный центр «Р-Ноутбук» специализируется на ремонте ноутбуков и ультрабуков разных брендов и моделей в Москве. Мастера оказывают полный комплекс услуг: восстанавливают работоспособность девайсов, чистят компоненты техники от пыли, устанавливают программное обеспечение, удаляют вирусы и делают апгрейд. Наши сотрудники и специалисты со стажем от 5 лет, поэтому 90% поломок они устраняют в день обращения.
Обратиться в сервис можно с любыми проблемами техники. Мы починим ноутбук, если он не включается, тормозит, зависает или показывает синий экран, а после ремонта предоставим гарантию на работы и запчасти, которые использовали для замены. Полный перечень услуг указан на нашем сайте https://r-notebook.ru/.
Хорошего дня!

абиссинская скважина бурение водой

(Andreascfi, 9. 3. 2023 18:26)

Привет дамы и господа!
https://drive.google.com/file/d/1Z3XEpblaCaEBdSLzZP8E22b0ZjbBT3QO/view?usp=sharing
Предлагаем Вашему вниманию интересный сайт для заказа бурения скважин на воду. Бурение скважин в Минске – полный комплекс качественных и разумных по цене услуг. Мы бурим любые виды скважин.У нас доступная ценовая политика, рассрочка на услуги и оборудование.Заказывайте скважину для воды – получите доступ к экологически чистой природной воде по самым выгодным в Минске ценам! Почему роторное бурение — более результативное? Роторное бурение в МинскеКогда бурится менее глубокая, фильтровая скважина, то используется обычное долото-резец и шнеки (стержень со сплошной винтовой поверхностью вдоль продольной оси), которые «ввинчиваются» в породу. При роторном бурении применяются шарошечные долота из высокопрочных сплавов с центральной или боковой промывкой, которые пробивают любую породу. При этом промывочная жидкость осуществляет выброс грунта из скважины и препятствует обрушению стенок пробуренного ствола. Поэтому роторным способом достигается глубина более 200м. Почему бурение называется роторным? Долото проходит твердую породу не только потому, что прилагает усилие и «пробивает» ее, но и потому что вращается и подает промывочную жидкость под давлением. А вращается долото при помощи ротора — крутящейся части двигателя. Ротор применяется в ряде технических областей, и бурильное оборудование — не исключение.
Увидимся!

купить перегородку в комнату

(Bogdankgp, 25. 12. 2022 23:12)

Здравствуйте товарищи!
Более подробная информация размещена https://drive.google.com/file/d/1dvAKJyEOOME6UOwkqlaXD570mM28fJWy/view?usp=sharing
Предлагаем Вашему вниманию изделия из стекла для дома и офиса.Наша организация ООО «СТЕКЛОЭЛИТ» работает 10 лет на рынке этой продукции в Беларуси.Хозяева квартир, загородных домов, коттеджей, а также офисных и торговых помещений для обустройства проемов все чаще выбирают двери из закаленного стекла. Такой материал неспроста стал популярен. По прочности и звукоизоляции стекло не уступает деревянным полотнам, а по износостойкости в разы превосходит другие классические материалы. Кроме всех плюсов технических характеристик, стекло является наиболее декоративным материалом и в ближайшее время точно не выйдет из моды.
Увидимся!

ECO 8

(Petr, 18. 10. 2021 11:50)

Kdo mi poradí jaká kabina by šla nejlépe upravit pro vrtulník ECo 8, je už problém sehnat novou.

rc vrtulník

(vojta, 9. 1. 2021 17:56)

dobrý den může mi někdo poradit mám 2 proudoví vrtulníček ale ta horní vrtule se netočí co mám dělat ?

Re: rc vrtulník

(Petr, 9. 1. 2021 23:31)

Předpokládám, že se jedná o stroj "dvourotorový" a že se netočí jeho horní rotor.
Předně je třeba zjistit příčinu závady. Stržené ozubení, povolený nebo chybějící jistící šroubek, nefunkční motor, uklepaný kablík motoru atp.
S hledáním závady se začíná od toho nejviditelnějšího nebo nejpravděpodobnějšího. Ale to musíš zapnout hlavičku a bádat nejvíc sám u stolku nad modelem. Koneckonců i proto ty modely máme - na hraní. V případě poškozeného dílu tě čeká zábava s internetem při jeho hledání. Úspěch není vždy zaručen.

ND na Walkera V370D05

(Pat, 9. 1. 2016 18:51)

Poradi nekdo kde sehnat dily? ted aktualne stred co do nej vede hridel a z toho stredu pak oba listy hlavniho rotoru?

HX705

(Andrej, 1. 12. 2015 15:37)

prosim pomozte mam doma vrtulnik HX705.Je dvou proudový, ale jeho dolni vrtule se netoci ,ale zase horni se toci div neuleti.A kdyz chci vzlitnout tak se jenom toci na zemi.

walkera v 370d05

(Franis, 1. 1. 2015 15:37)

Zdravím všechny,
mám elektrovrtulník walkera v370d05. po drobné kolizi jsem byl nucen koupit nové servo (ve starém se ohlodalo ozubení). Po výměně a seřízení jak všech tří serv tak i vrtulí se na zemi vrtulník chová v klidu jak nový. Problém je, že se při 100% přidání "plynu" není schopen odlepit od země i přesto, že je zcela nabitá baterie . Mohl by mi někdo poradit v čem je zakopaný čert? Má to co dočinění s nastavením sklonu vrtule? Pokud uvažuji správně, poradí mi někdo jak správně nastavit táhla? Nemám manuál a nikde jsem nenašel link kde je možno ať už CZ nebo DE verzi stáhnout. Anglicky neumím a bratr "youtube" mi moc nepomohl. Mail mám danielsramek@seznam.cz
Díky za radu Franis

RC vrtulník

(Petr, 19. 10. 2013 14:08)

Ahoj,

mohl by mi někdo poradit s tím, jestli je tohle ideální vrtulník pro mého syna, který předtím ještě žádný model neměl?
http://www.srovname.cz/oem-vrtulnik-madfly/srovnani-cen/k.2376181

Děkuji

Re: RC vrtulník

(Petr, 19. 10. 2013 15:28)

Poradit - na to je málo informací / např. věk synka, prostor ve kterém se strojek bude provozovat, má-li to být jako hračka do bytu a nebo podchycení zájmu syna /
Pro věk 1-6 a zábavu rodičů u stolku s kávou ANO
Pro věk 6+ a taťkovu zábavu v obýváku toto: http://www.rcking.eu/cs/rc-vrtulniky-klasicke/11782-easycopter-v45-colibri-pro-profipack-.html
Pro dlouhodobější zábavu toto: http://www.va-models.com/eshop1/mikrovrtulnikblademcpx2microelektrortfmod1-p-92347.html (tedy toto spíš jako pokračovací nebo pro pomalejší a poctivější postup při učení)

Pro všechny heli platí -
-vybírat stroj, který je možno opravovat - jsou dostupné ND
-mít dostatek místa pro lítání - rozhodně při učení alespoň 5x5m
-pořídit několik baterií pro dostatek zábavy
-po zvládnutí letu vymyslet soutěžení, jinak to omrzí

tak asi tak...

RC vrtulník

(Petr, 19. 10. 2013 14:07)

Ahoj,

mohl by mi někdo poradit s tím, jestli je tohle ideální vrtulník pro mého syna, který předtím ještě žádný model neměl?
<a>http://www.srovname.cz/oem-vrtulnik-madfly/srovnani-cen/k.2376181</a>

Děkuji

Angel 300

(Mirek, 3. 12. 2010 11:24)

Zdravím, mám dotaz...jsem naprostý laik a koupil jsem vrtulník Angel 300, který je dobře hodnocený i pro začátečníky ale nebyl u toho žádný český návod a informace po telefonu od prodejce mě akorát naštvaly. Chtěl bych se zeptat na základní informace ke spárování (prodejce mě přesvědčuje, že je na ovladači určité tlačítko ale ono na tomto tipu neni) a ostatním nutným seřízení. Po zapnutí se serva pohybují a na ovladač reagují. Jednou se mě povedlo spustit i motory ale vůbec nevim jak - náhodně..... Kde seženu více informací...? Děkuji za radu

Re: Angel 300

(Petr, 3. 12. 2010 12:37)

Tento typ nemám. Mohu jen tipovat proč se nedaří s ním vzlétnout. Píšeš že serva fungují, ale že roztočit rotor se podařilo jen náhodně. To může být tím, že páka plynu by měla být v základní poloze - tedy zcela dole. Jinak to funguje jako pojistka a motor nereaguje (zpravidla). Tyto vrtulníčky jsou vhodné pro domácí poletování, ovšem zpočátku je třeba trochu více prostoru a nebát se vzlétnout výš. Dál platí obecně, že akumulátory jak ve vysílači, tak ve vrtulníku musí být nabity na plnou kapacitu. ve vrtulníčku se vybijí docela rychle. (5-10minut). Pokud by bylo třeba více bude pohodlnější e-mail.

RC vrtulník

(Petr, 26. 3. 2010 19:33)

Není zač. Jsem rád, že to pomohlo. S tím vrtulníčkem to chce zpočátku trošku větší prostor bez překážek. Vzlétnout alespoň 1m nad zem a pomocí malých zásahů do řízení se snažit viset. Pokud se otáčí kolem svislé osy tak pomocí "trimů" (viz návod k hračce) rovnat tak, aby se netočil. Chce to trochu cviku. Hodně štěstí a málo karambolů.

RC vrtulník

(Liba, 26. 3. 2010 19:19)

Dobrý den,
nd jsem koupila, vyměnila - dalo to fušku, a je to v pořádku, ale to létání bude horší :-)). Chce to zručnost a není to jenom tak.
Děkuji za radu a Váš čas. Liba

RC vrtulník

(Liba, 26. 3. 2010 7:34)

Děkuji mockrát za odpověď, dnes zajdu koupit ND a hned to vyměníme, doufám, že to bude tento problém. Nevím nakolik vadí přidaný materiál z tavné pistole, protože vzhledem k velikosti a váze vrtulníku se mi to zdá být minimum. I když horní plošku řezu jsem taky přetáhla ve vrstvě asi 1 mm. Vrtulník je kombinace plast-kov. Ale možná to bude opravdu nevyvážené. Jsem z toho úplný jelen :-))). Každopádně děkuji za odpověď a napíšu jak dopadla výměna. Liba

RC vrtulník

(to Líba, 25. 3. 2010 18:16)

Dá se to předpokládat. Je vysoce pravděpodobné, že listy jsou nyní nevyvážené a možná i příliš těžké, možná došlo i k jiné závadě. Tento typ neznám, ale domýšlím si na jednodušší "hračku". Doporučuji nalézt na netu náhradní díl a ten zakoupit a vyměnit. Nenajdete-li přímo tento, může být řešením podobný (zaměnitelný) typ.

RC vrtulník

(Liba, 25. 3. 2010 17:43)

Dobrý den, ráda bych se zeptala, můj syn si koupil vrtulník Explore, byl trošku zdivočelej a na tomto vrtulníku urazil spodní dvojvrtuli. Vrtuli jsem následně přilepila tavnou pistolí :-). Nemám s tím zkušenosti. Ale potom se vrtulník vůbec neodlepil ze země, vůbec nechce vzlétnout. Je to tím, žě vrtule jsou slepené? Děkuji za odpověď.

to vena

(Petr, 15. 12. 2009 21:16)

Asi jsem zas neporozuměl dotazu. Obecně je u vrtulníčků třeba
a) zapnout vysílač(ovládání)
b) zapnout model a chvilku s ním nehýbat
c) vyzkoušet funkce modelu na zemi (ty které vyzkoušet jdou)
d) vzlétnout a vyzkoušet letové funkce
Toto je třeba dělat vždy a u jakéhokoli modelu - ten postup. Zkoušení je samozřejmě jiné u auta a jiné u létajícího modelu. Stejný VŽDY zůstává postup zapnutí a vypnutí.
Vypnout NEJDŘÍVE model a PAK teprve vysílač a to i při havárii. ps. kontaktuj mě kdyžtak mailem viz KONTAKT a pokusíme se to vyřešit. Takhle je to zdlouhavý.