Jdi na obsah Jdi na menu
 


Policejní Octavia

14. 10. 2007

Krom lodiček se kterými jsem začínal, jsem záhy pořídil podvozek od firmy Tamiya. Byl s karoserií Toyota Celica. Nebyla špatná, ale už trochu opoužívaná a můj styl jízdy jí taky moc nepřidal. 

Při rozhodování co dalšího padla volba na Octavii a protože jsem chtěl něco co jiní nemají usmyslel jsem si, že bude v markingu policie. Model na fotkách v galerii je už druhý v pořadí. Ten první také podlehl mému řidičskému stylu.

Karoserii jsem zakoupil od firmy Air Design z Mnichova Hradiště. Je to sice základ pro soutěžní verzi, ale v té době jiná lexanová Oktávka na trhu nebyla. Barvení je jednoduché - bílá všude, kam se podíváš, postupy jsou klasické. Nápisy a znaky mi kamarád vytiskl na laserovce na samolepící fólii., zelený pruh je ze samolepící fólie taky.

Funkce modelu:       

Krom základních je navíc policejní siréna, blikající maják, přední a zadní světla. Světla jsou spínána RC spínačem, siréna také, obojí odděleně. Maják byl původně konstrukcí kolegy, ale kvůli poruchovosti byla elektronika nahrazena blikačem na kolo. Funkce je plně vyhovující a lze zvolit i 1 ze 7 typů blikání.

Model dokonale splňuje požadavky na akční předvádění, provozujeme např. zadržení ujíždějícího auta. Také děti se s policií rády honí.

 

Náhledy fotografií ze složky Policie? Proč ne!!

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

mám zájem

(tonda, 27. 5. 2011 13:54)

měl bych zájem o tu octávku za kolik prodáš.Napiš když tak na e-mail
tonda1704@seznam.cz

skoda

(-------, 8. 11. 2009 15:51)

za kolik prodas napis plis

koupe

(hONZA, 29. 9. 2009 16:56)

Za kolik byssi to prodal? napis na mail pianista2000@seznam.cz dik