Jdi na obsah Jdi na menu
 


3. soutěž Č-S-P poháru a 5. soutěž seriálu MiČR SMČR KLoM

11. 9. 2007

ZDE    najdete VÝSLEDKY  -  SERIÁL MiČR 2007

ZDE    najdete VÝSLEDKY  -  Č-S-P  POHÁR

ZDE    Fotky od Františka Chmelky

Statistika 3. soutěže Česko-Slovensko-Polského Poháru:

12 tříd NS;     43 soutěžících ;     50 modelů

CZ - 29 soutěžících;     SVK - 9 soutěžících;     PL - 5 soutěžících   

Soutěž proběhla a byla vyhodnocena v pátek. Počasí vcelku přálo. Vál západní vítr a bylo polojasno. Po počátečním zdržení a mírném zmatku způsobeném nesprávným označením startovišť vše probíhalo dle časového plánu. Dokonce bylo možno uskutečnit i vloženou soutěž "slepců". Ta mezi soutěžícími vyvolala vlnu zájmu o čem svědčí 24 přihlášených dvojic. Určitě se s ní ještě někdy na našich soutěžích potkáte. Den byl zakončen vyhlášením vítězů 3. soutěže a Poháru celkově.

Statistika 5 soutěže seriálu MiČR sekce KLoM tříd NS

12 tříd NS;     88 soutěžících;     100 modelů

5. soutěž seriálu MiČR již probíhala klidněji, i když s větším počtem modelů. Chyby týkající se označení startovišť byly odstraněny a soutěž probíhala přesně dle časového harmonogramu stanoveného v propozicích. Večerní posezení u sklenky a hudby sice příliš nepřálo modelářským debatám, zato rozproudilo zábavu. Došlo i na tanečky a bylo vidět, že se přítomní baví. (škoda jen fotbalového zápasu se San Marinem - účast by určitě byla větší). Nedělní dokončení soutěží a vyhlášení výsledků se také zdařilo v naplánovaném čase a ve 14,00 se všichni rozjeli k domovu.

Celý soutěžní prodloužený víkend proběhl ve znamení nestálého počasí a středně silného, zpravidla západního větru. Teplota vody a vzduchu nebyla měřena. Především sobota byla dost deštivá a v takovém počasí maketáři velmi trpí. Jsme poctěni, že žádný z vás svůj model nenechal v úkrytu a mnohému z vás přibyla starost s čištěním palub.

A na závěr děkování:

Rozhodčím - za trpělivost a poctivost rozhodování (protesty nebyly podány)          

Realizačnímu a technickému týmu  - za přípravu startovišť

Honzovi Jedličkovi - za nezištnou a nenahraditelnou pomoc při práci s výsledky

Pracovníkům kempu - za trpělivost s námi, jako návštěvníky    

Za pořadatele a celý realizační tým děkujeme i vám všem za účast.

Těším se na vaši reakci v komentáři. Rád se poučím pro příští soutěž, sám na sobě člověk chyby moc nevidí a tak kritizujte

Poznámka pod čarou:

Najde-li se někdo kdo se prokousal až sem, najde tu malé povzdechnutí.  Ačkoli byly rozeslány E-maily obsahující formulář přihlášky, vracely se od vás ve všelikých formách. Přimlouvám se za příští pořadatele - posílejte přihlášky včas (tj. raději dřív), správně vyplněné a na požadovaném formuláři. VELMI !!!!! tím usnadníte administrativní práci pořadatele. My vyplníme jen pět jmen a k nim údaje - pořadatel jich má postupně až ke stovce a je třeba je správně přiřadit.

  

 

Náhledy fotografií ze složky Foto z 5. soutěže MiČR 2007

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

add

(SUK, 6. 3. 2008 16:21)

..za vrchního nemůžete, s Jardou jsme se smáli,že je to první vrchní,kterej je tím líp placenej čím míň toho prodá :-)

add SUK

(Petr, 5. 3. 2008 14:59)

Ahoj Součku, díky. On ten vrchní byl prostě nějakej divnej, ale aspoň pivo točil, když bylo třeba. A další akce? stav se třeba na vrtulníky. Zas tak daleko to nemáš :o)).

Těším se na další

(SUK, 5. 3. 2008 8:25)

Petře bylo to u Vás super,i když ten vrchní v neděli neměl ani tatranku :-), moc se těším na další Vaše akce Míla